Zabierz Tatę na Turniej Flipperów: Dzień Ojca 2024 w FunHouse Katowice!

Dzień Ojca to wyjątkowa okazja, by wyrazić wdzięczność i miłość dla naszych tatków. Jak lepiej uczcić ten dzień, niż spędzając czas razem i tworząc niezapomniane wspomnienia? W tym roku zapraszamy Was do FunHouse Katowice na niesamowity Turniej Flipperów! To nie tylko doskonała zabawa, ale także świetna okazja, by wspólnie z tatą przenieść się w świat gier arcade i spędzić czas w atmosferze zdrowej rywalizacji. Rozrywka Śląsk to FunHouse!

Opis Amatorskiego Turnieju dla Taty:

FunHouse tego dnia czynne jest od godziny 10.00-22.00. Turniej flipperów w FunHouse Katowice rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 17:00. Udział w turnieju może wziąć każdy tata, bez względu na wiek czy doświadczenie w grze. Zasady są proste: uczestnicy rywalizują na ustalonych grach, zdobywając jak najwyższe wyniki.

Dla zwycięzców turnieju przewidziane są atrakcyjne nagrody, w tym vouchery do wykorzystania na terenie FunHouse Katowice

Interaktywne atrakcje Śląsk:

FunHouse Katowice to nie tylko flippery, ale również salon arcade. Na odwiedzających czekają również inne gry, które zadowolą zarówno młodszych, jak i starszych gości. Znajdziecie tutaj klasyczne automaty do gier, interaktywne symulatory oraz wiele innych atrakcji.

To świetna okazja, by wspólnie z tatą odkryć tajniki tych fascynujących maszyn i może nawet porównać, kto z Was lepiej radzi sobie w różnych grach.

Korzyści dla rodzin:

Wspólne spędzanie czasu i zabawa to doskonały sposób na wzmocnienie rodzinnych więzi. Turniej flipperów i inne atrakcje śląskie w FunHouse Katowice to gwarancja uśmiechu na twarzy zarówno taty, jak i dzieci. Tego typu wydarzenia to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim możliwość wspólnego świętowania i cieszenia się chwilą.

Opinie naszych poprzednich gości mówią same za siebie:
„Jesteśmy pierwszy raz! Megaa zachwyceni, dużo gier i świetniej zabawy dla dzieci jak i dorosłych 😃 Gorąco polecam odwiedzić to miejsce 🤩”
„Miejsce które nie tylko miłośnicy flipperów i maszyn arcade powinni koniecznie odwiedzić. Byłem z dziećmi i bawiliśmy się przednio odbijając metalową kulkę, ścigając się czy też tańcząc. Sporo klasycznych flipperów które warto zobaczyć i wypróbować, wśród nich maszyny których nie ma w innych podobnych lokalach. Z pewnością kiedyś tu jeszcze wpadniemy.”
„Rewelacyjne miejsce na mapie Śląska. Gorąco zachęcam wszystkich tych ,którzy jeszcze nie mieli okazji na odwiedzenie -Muzeum „Salonu Gier” aby zrobili to w wolnym czasie. Świetna zabawa dla każdego. Wraz z Mężem mieliśmy okazję powspominać dawne czasy przy okazji pokazać dzieciom jak my spędzaliśmy czas będąc w ich wieku, bawiliśmy się bardzo dobrze ! Kupuję się bilet wstępu i można korzystać bezograniczeń. Ceny nie są wygórowane .Na miejscu dostępne napoje oraz przekąski do zakupu. Obsługa zna się na to robi, chętnie odpowie na pytania. Polecamy :)”

Zaproszenie do udziału:

Nie czekaj, zabierz swojego tatę na Turniej Flipperów w FunHouse Katowice i przeżyjcie razem niezapomnianą przygodę! Bilety na turniej będzie można zakupić po przybyciu w kasie FunHouse Katowice, bez konieczności rezerwacji.

Do zobaczenia na miejscu! Pamiętajcie, że Dzień Ojca to doskonała okazja, by podarować tacie chwilę radości i wspólnej zabawy. Widzimy się w FunHouse Katowice!

Voucher – prezent na Dzień Ojca

W FunHouse Katowice do nabycia są vouchery, które mogą być doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Ojca

Praktyczne informacje:

Chcesz być na bieżąco?

Sprawdzaj, co się u nas dzieje

Scroll to Top