REGULAMIN

ZAKUP BILETU WSTĘPU JEST RÓWNOZNACZNY Z ZAAKCEPTOWANIEM PONIŻSZEGO REGULAMINU

1

Wejście do FunHouse Katowice i dostęp do eksponatów jest możliwy wyłącznie po zakupieniu biletu wstępu.

2

Informacje o aktualnych godzinach otwarcia, organizowanych wydarzeniach oraz szczegółowy cennik dostępne są w siedzibie Muzeum, na stronie internetowej (www.funhousekatowice.pl) oraz na naszych mediach społecznościowych.

3

Po wejściu do FunHouse, zakupionego biletu nie można zwrócić, ani wymienić. Skorzystanie z dostępnych zniżek jest możliwe wyłącznie po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki. DZIECI PONIŻEJ 12 ROKU ŻYCIA NIE MOGĄ PRZEBYWAĆ W MUZEUM BEZ OPIEKI OSOBY DOROSŁEJ.

4

Odwiedzającym zabrania się okazywania przejawów agresji w stosunku do eksponatów. Nie wolno uderzać, ani kopać maszyn i szyb oraz pozostawiać napojów oraz jedzenia na maszynach i w ich najbliższym otoczeniu.

5

Na terenie Muzeum obowiązuje zakaz spożywania własnego jedzenia oraz picia.

6

Odwiedzający zobowiązani są do zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności przemieszczając się przez pomieszczenia o obniżonym stropie oraz dojściu do WC. Zwiedzanie muzeum odbywa się na własne ryzyko, osobą chorym na epilepsję, choroby sercowe itp. nie zaleca się przebywania w Muzeum, ze względu na wysoką częstotliwość bodżców świetlnych i dźwiękowych. Muzeum może odmówić wstępu osobom w stanie nietrzeźwości.

7

Na terenie muzeum obowiącuje zakaz palenia (w tym e-papierosów).

8

FunHouse Katowice nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w Muzeum.

9

Filmowanie oraz fotografowanie może odbywać się wyłącznie za zgodą właściciela Muzeum.

10

Wejście do Muzeum oznacza zgodę na filmowanie, fotografowanie oraz udostępnianie wizerunku przez F.U.P.H. Kaczor Jakub Tkacz.

11

Zarządca Muzeum zastrzega sobie prawo do tego, że nie każdy automat w Muzeum jest włączony. Niektóre z nich są przeznaczone do renowacji i są dostępne dla odwiedzających jako niedziałające eksponaty.

Życzymy miłego zwiedzania FunHouse Katowice!
Scroll to Top